Hizmetlerimiz

YÜZEY HAZIRLAMA VE KİRALIK MAKİNA PARKURU

DÜNYA DEVİ BLASTRAC İLE ZEMİNLERİNİZİ HAZIRLIYORUZ...


Türkiye'de ilk ve tek! Fırıncıoğlu İnşaat bünyesine dahil etmiş olduğu Blastrac shot blasting 2-20 DT çelik bilyeli kumlama makinasını hizmete sunmuştur. Çelik bilye ile kumlama yöntemi sayesinde saatte 600 m2 gibi olağanüstü bir hız ile zeminleriniz epoksi, poliüretan v.b zemin kaplama sistemlerine hazır bir hale geliyor. Mevcut zeminlerde yer alan boya, kir, beton parçaları hemde hiç bir toz çıkmadan yüzeyden uzaklaştırılıyor. Bu sayede üretim faaliyetlerinizden etkilenmeden epoksi ve poliüretan kaplama sistemlerinde hız kazanmanızı sağlıyor.


BLASTRAC BG250 GRINDER


Eski,sorunlu epoksi ve poliüretan kaplamaları sökmek artık çok kolay.. Blastrac BG250 Grinder makinası ile ortamda tozlanma olmadan iş faaliyetlerinize devam edebilirsiniz..


BETON PARLATMA


Beton parlatma uygulaması, beton yüzeylerin sırasıyla kazıma, honlama ve parlatma işlemidir.Bu işlem için Blastrac markalı elmas bıçaklı makinalar kullanılmaktadır.Beton yüzeylerin temel rengine,agregaların boyutuna,dokusuna,sertliğine ve derinliğine göre birkaç farklı silim aşaması ve özel cilalar kullanılarak mükemmel şekilde parlak yüzeyler elde edilmektedir.Yoğun insan ve araç tarfiği,alışveriş merkezleri,otoparklar,mağazalar,showroomlar,ofis,evlerde kısacası sağlam ve estetik görünümün istendiği mekanlarda tercih edilmektedir.


ZEMİN KAZIMA


Blastrac marka freze( Kazıma ) makinaları; zemine güçlü bir şekilde tutunmuş olan epoksi boya,epoksi kaplama gibi döşeme malzemelerinin kazıma ve kaldırılma işleminde kullanılır.Aynı zamanda yüzeyde bulunan kalın harç katmanlarının temizlenmesinde kullanılmaktadır.Çalışma derinliği hassas şekilde ayarlanabildiğinden yumuşak yüzeyler üzerinde mükemmel sonuçlar vermektedir.

 

Kiralık makina parkurumuz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

 

Whatsapp
Hemen Ara