Hizmetlerimiz

EPOKSİ ZEMİN

EPOXY COATING SYSTEM ( 0,400 – 1 mm )


Yaya ve hafif araç trafiği, tozumanın istenmediği yerler için kullanılır.

Kullanıldığı Yerler:
Epoksi coating sistem; gıda, ilaç vb. depoları, ofis, bina girişleri, koridorlar, merdivenler, sosyal tesisler, sanayi mutfakları, hastaneler, mağazalar, restaurantlar, her türlü yaya trafiğine açık alanlar, epoksi self levelling kaplama, epoksi multi layer kaplama, epoksi mortar kaplamaların üzerine işaretleme boyası, yol çizgi boyası olarak kullanılır.
 


EPOXY MULTI LAYER SYSTEM ( 1 – 3 mm )


Kullanıldığı Yerler:
Epoksi multi layer sistem; Fabrikalar, alışveriş merkezleri, depolar, antrepolar, soğuk hava  depoları, istasyonlar, otoparklar, mutfaklar, gıda tesisleri, sürekli suya maruz kalan alanlar, kaymazlık istenilen alanlar, yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu alanlarda kullanılabilen sağlam ve dayanıklı epoksi zemin kaplama sistemidir. İstenildiği taktirde desenli, pürüzlü ve yarımat yüzeyler oluşturulabilir.

Özellikleri:
Derzsiz ve ek yeri olmadan uygulanabilir, toz tutmaz kolay temizlenir, hijyeniktir, aşınma ve darbelere karşı üstün dayanıklılık, asitler ve kimyasal etkilere karşı üstün dayanım sağlayan solventsiz epoksi zemin kaplama sistemidir.


EPOXY SELF LEVELLING SYSTEM ( 3 – 4 mm )


Epoksi self levelling kaplama sistemi epoksi coating sisteme göre daha ağır yaya,araç ve forklift trafiği olan zeminlerde tercih edilir. İlaç fabrikaları, hastanelerin steril alanları, elektrik santralleri ve her türlü sanayi tesisinde temizlenmesi kolay ve toz tutmayan bir zemin kaplamasıdır. Kimyasal maddelerin etkisine dayanaklıdır. Epoksi self levelling kaplama sistemi aşınmış, çukurlaşmış, zedelenmiş beton yüzeyleri parlak, yoğun ve pürüzsüz bir hale getiren derzsiz bir zemin kaplama türüdür.

Kullanıldığı Yerler:
Epoksi self levelling sistem; Tesktil, gıda, ilaç üretim tesisleri, elektrik fabrikaları, makina fabrikaları, hastaneler, kimyasal fabrikalar, mobilya endüstrisi, plastik üretim tesisleri, spor kompleks alanları, yaşam alanları, ofisler, showroomlar ve antibakteriyelliğin arandığı her yerde zemin kaplaması olarak kullanılır.

Özellikleri:
Toz tutmaz, su geçirmez, görsel etki yaratır, sürtünmeye ve aşınmaya  dayanıklı, temizliği kolay, asitlere kimyasallara karşı üstün dayanım, yapışma niteliği yüksek, esnek darbeye dayanıklı, hızlı ve kolay uygulanabilen solventsiz epoksi zemin kaplama sistemidir.


EPOXY ANTİSTATİK SYSTEM ( 3-4 MM )


Kullanıldığı Yerler:
Epoksi antistatik kaplama sistemi ameliyathaneler, bilgisayar odaları, elektronik cihaz üretim zeminleri, televizyon stüdyoları, radyoloji odaları ve statik elektriğin yüksek olduğu zeminlerde kullanılır. Dekoratif ve istenilen iletken değerlerinde üretilebilir.

Özellikleri:
Su bazlı epoksi sistem olmasından dolayı, uçucu organic komponent içermez. Sağlığa zararı yoktur. Derzsiz ve ek yeri olmadan uygulanabilir. Hafif/orta araç ve insan trafiğine dayanıklı olup kaymaz özelliktedir. Temizliği son derece kolay olup, kimyasal maddelere ve aşınmaya karşı üstün dayanım sağlar. Düşük ısılarda, nemli ve ıslak beton zeminlerde uygulanabilir. Su buharı geçirgenliği yüksek olduğundan beton alt yapısındaki rutubet ve nemden etkilenmez. Isı direnci yüksek olup, U.V dayanımlıdır.


EPOXY MORTAR SYSTEM ( 5 – 15 mm )


Kullanıldığı Yerler:
Epoksi mortar sistem; Fabrikalar, depolar, otoparklar, kalıp fabrikaları, tütün fabrikaları, hangarlar, antrepolar,otogar gibi ağır vasıta trafiğinin olduğu alanlarda kullanılabilen sağlam ve dayanıklı bir epoksi zemin kaplama türüdür. Epoksi mortar sistem dağınık, kırık, bozuk yüzeylerde ve diğer epoksi zemin kaplama sistemlerinin tamiratlarında kullanılır.

Özellikleri:
Epoksi mortar sistem derzsiz ve ek yeri olmadan uygulanabilir, görsel etki yaratır, toz tutmaz kolay temizlenir, antibakteriyeldir, aşınma ve darbelere karşı yüksek dayanım sağlar, asitlere ve kimyasallara karşı dayanıklıdır, ağır vasıta ve yük basıncına dayanıklıdır.

Whatsapp
Hemen Ara