Profil

Fırıncıoğlu İnşaat, 2000 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Başarıyla tamamladığı projeler sayesinde kısa sürede Türkiye’de sektör lideri haline gelmiş ve adını bir güven unsuru olarak markalaştırmıştır.

Endüstriyel zemin kaplama, epoksi zemin kaplama, poliüretan zemin kaplama, spor alanları ve dekoratif zemin kaplama hizmetlerinin yanı sıra; su izolasyonu alanlarında da hizmet veren Fırıncıoğlu İnşaat, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Epoksi (metalik ve dekoratif), poliüretan zemin kaplama malzeme çeşitliliği sayesinde her zevke ve bütçeye hitap eden Fırıncıoğlu İnşaat; kaliteli ürün ve hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Alanında uzman, tecrübe sahibi ve güler yüzlü personeli ile temiz, dikkatli ve özenli çalışmayı ilke edinmiştir. Fırıncıoğlu İnşaat’ın tüm projeleri, uzman kadrosu tarafından planlanıyor, denetleniyor ve tecrübeli uygulama ekiplerinin çalışmaları sonucunda teslim ediliyor. 

Yılların getirdiği tecrübe sayesinde zamanında ve sorunsuz tamamlanan  projeleri ve referansları ilgili sayfalardan görebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Whatsapp
Hemen Ara